Naruto New Heroes
Dobrý deň, prosím zaregistrujte sa do hry. Hra je úplne zadarmo a ktovie možno zrovna vy, zmeníte svet Smile

Pravidla

Goto down

Pravidla

Příspěvek pro Admin za Fri Jul 15, 2016 7:26 pm

PŘÍSNÝ ZÁKAZ REKLAM = PERNAMENT BAN!!


1.POSTAVA


než začnete hrát tak si vytvoříte postavu a počkáte než vám jí Hlavní admin povolí , poté si napíšete techniky do tvorby technik !

2.URÁŽKY


Pokud tu bude někdo který bude nerespektovat ostatní a bude je urážet dostane 2 varování . Pokud se tu objeví někdo kdo bude rasisticky urážet a odstrkovat nějakou osobu tak DOSTÁVÁ PERNAMENT BAN !

3.VESNICE


Vesnici má na starost KAGE ! Tudíž pokud něco budete chtít vytvořit ve vesnici a nejste >KAGE< tak napíšete svému KAGEMU a ten vám to vytvoří ! Pokud chce KAGE něco přidat (možnost misí ,obytná část , atd... nebo pravidla pro danou vesnici . ) Napíše ADMINOVI (hlavnímu i vedlejšímu ) a ty vám na to přidají "slot"

4.KLAN


Klany jsou omezeny !
Uchiha klan - Omezen na 2 členy! (kdo dřív příjde ten dřív mele)-plno
Hyuuga klan - omezen na 4 členy!
Senju klan – omezen pouze na 1 člena který umí ovládat molton (musí mít kvalitní životopis, pokud by se našel někdo kdo by chtěl též mokuton, může se domluvit s adminy kteří mu to podle kvalitního životopisu povolí a nebo taky ne)
Namikaze klan -obnoven , povolen na 3 členy ! ( jediný kdo může používat Hiraishin [ techniku čtvrtého ] jsou členové Namikaze klanu )

Vlastní klan - neomezen ale ten kdo bude chtít jít do vlastního klanu musí požádat toho kdo si ten klan vytvořil

5.HODNOSTI


hodnost si vybíráte při tvorbě charakteru ! pokud jste Gennin, chuunin tak zkoušky na vyšší hodnost jsou jednou za 2 měsíce .

6.NPC


Každou vesnici (u brány ) chrání dva Jounini kteří mohou být zabiti ,stejně tak doktoři a různé sekretářky , teda pokud je někdo nezachrání .


7.SMRT HRÁČE


Každý hráč může umřít pouze po domluvě obou stran! osoba která zabije tu druhou napíše ve svém postu do závorky ( povoleno požádal o to , nebo něco podobného ) Jinak smrt bez povolení se trestá jednodenním banem.

8.OCASÍ DÉMONI


Všechny bijou se kamsi rozutekly, nikdo neví kam. Takže jinchuuriki můžete být a však jen za předpokladu že máte hodně kvalitní životopis a domluvíte se s adminy co můžete a co ne.

9.GOD MODE


NIKDY nevíte jestli trefíte svého soupeře nebo ne ! jestli se tu objeví osoba co toto bude aplikovat bude potrestána dvoudenním banem .Technikám se dá však vyhnout ( ne všem ) ,ale určitě se nevyhnete technice která je o rychlosti např. technika kterou používal 3. Raikage tak té se prostě nevyhnete

10. Techniky -PODPIS


Techniky a dovedností body se píší do spoileru !

SEMKA:

Dovednostní body se budou lišit dle vaší hodnosti.

Síla - síla co k ní říct ? maximálně že 4.Raikage by měl 5 a to díky tomu jak je silný . Jak definovat sílu ? jednoduše síla útoků (taijutsu )
Chakra - chakru na 5 může mít pouze Bijuu nebo člen klanu uzumaki ! pokud se jedná o někoho kdo má chakru na 5 a není jinchuuriki nebo uzumaki tak má nějakou schopnost díky čemu se sníží náklady na chakru
Rychlost - rychlost - jak moc rychlí jste ,bez použití chakry průměr je 3
Taijutsu - podle toho jak moc dobře umíte taijutsu - rock lee by v tomto případě měl 5
Genjutsu - zde budou dva body a to schopnost sesílat genjutsu a ubránit se mu
Ninjutsu - Snad nic nemusím psát jenom to že GENNIN může mít maximálně 2 ( podle toho jak moc technik ovládáte )

Maximální počet bodů je 5 a minimum 1. Ale pozor ! GENIN nemůže mít dovedností body 3,4,3,4,3,3. Takže se přizpůsobte prosím i tak svým technikám. NETOLERUJEME to že se zde objeví někdo a ten bude používat REIATSU !


11. Multiúčty


Pokud se tu někdo objeví se stejnou IP adresou dostane ban (jednodenní ) a sám bude muset napsat za kterou postavu bude hrát , musí tak učinit do dvou dnů od doby co mu skončil ban nebo mu Admini automaticky zabijí postavy .


12.OČI


Edo tensei - Je zakázáno !!! tím pádem i vykrádání hrobů !
oční Kekkei genkai - Klanové oči se ve většině případů pouze dědí. Transplantace očí pouze stejného KG a to ještě pokud ste sourozenci a ten jeden vám své oči přenechá !
Rinnengan zatím nemá nikdo. (neříkám že ho někdo mít nemůže)
OČI SE NEKRADOU !!! krádež očí = ban


13.ADMINI


Administrátoři jsou též jenom lidé . Starají se o hru, upravují grafiku a snaží se aby hra měla nějaký příběh . Proto prosím respektuje jejich rozhodnutí . To co řeknou prostě platí , tak to prosím akceptujte.Co se týká Kage tak ty když budou chtít něco ve vesnici zavést (například pravidla ) tak ať napíšou adminům a ty vám to zařídí né "hráčům"


14.POSTY


Aby se předešlo problémům tak zavádíme pravidlo že Váš post musí obsahovat alespoň 10 slov . Pokud se jedná o pohlavní styk tak je povoleno i méně protože se nedá psát slohový útvar o pohlavním styku , a prosím piště si to do spoilerů !


15.SENNIN MOD


Pokud chcete mít sennin mod tak požádáte admina o to jestli vám ho povolí ! (základní jsou : žabí sennin mod a hadí sennin mod) .Pokud chcete mít svůj vlastní sennin mod (například dračí ) tak napíšete výhody a nevýhody + jak v něm přibližně vypadáte .


16. Tvorba Postav


Nikdo, kromě adminů a nových hráčů nebude psát do tvorby postavy cokoliv. Jestliže máte hotovou postavu nepište tam !
17. Neaktivita

Jestliže někam odjíždíte nebo zde delš dobu nebudete, prosím napište do Omluvenek že někam odjíždíte a na jak dlouho. Pokud zde budete bez omluvenky 7 dní váš účet bude smazán.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 12. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi http://narutonewheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru